Експрес обстеження зору

Діагностика захворювань очей проводиться лікарем-офтальмологом в офтальмологічному кабінеті, грамотно устаткованим спеціальним обладнанням.


Огляд включає в себе наступні процедури:


1. Візометрія – визначення гостроти зору вдалину і на близькій відстані. При проведенні процедури пацієнт дивиться на таблицю з літерами, цифрами, кільцями з розрізами або іншими знаками і називає об’єкти, на які вказує лікар-офтальмолог. 


2. Рефрактометрія – визначення оптичних властивостей ока (рефраксії). Процедура проводиться на автоматичних рефрактомерах. За допомогою цього методу діагностуються аномалії, рефракції, короткозорість, далекозорість, астигматизм.


3. Біомікроскопія – метод дослідження переднього відрізка ока за допомогою щілинної лампи (спеціальний мікроскоп). За допомогою біомікроскопії лікар-офтальмолог при великому збільшенні бачить такі тканини ока, як кон’юнктиву, рогівку, райдужку, кришталик, склоподібне тіло.


4. Тонометрія – вимірювання внутрішньоочного тиску. Проводиться за допомогою безконтактного пневмотонометра з функцією пахіметрій. Ця модель тонометра швидко і точно здійснює вимірювання внутрішньоочного тиску, беручи до уваги товщину рогівки пацієнта. Процедура обов’язкова для людей старше 40 років, оскільки тоді значно підвищується ризик розвитку глаукоми, на виявлення якої і спрямоване це дослідження.


5. Офтальмоскопія – дослідження, яке дозволяє лікарю побачити очне дно ( сітківки, зорового нерва, судинної оболонки). Простою мовою – огляд ока зсередини. Процедура проводиться безконтактно за допомогою спеціального приладу – офтальмоскопа.


Як правило, вищенаведених методів цілком достатньо, щоб визначити діагноз найбільш поширених на сьогоднішній день захворювань очей.


Записатись на діагностику

  • Вартість послуг:
  • Підбір контактної лінзи, постановка та навчання - 300 грн